طراحی وب سایت

خدمات | طراحی وب سایت

خدماتِ توسعه‌ی وبِ شرکت «ارتباط گستر انتخاب» بازه‌ی گسترده‌ای دارد. ما اینجا از اولین مرحله‌ی ساختِ یک محصولِ دیجیتال تا محصولِ نهایی و بازاریابی دیجیتالِ آن در کنار شما خواهیم بود. ما از مناسب‌ترین زبان برنامه‌نویسی و مجموعه‌ای از نرم‌افزارهای مهم برای ساخت هر وب‌سایت یا اپلیکیشن استفاده می‌کنیم و برای هر نیاز شما راه حلی داریم. به عنوان مثال ممکن است سرعت حضور در بازار برای شما بیشتر از بهینه‌سازی تک‌تکِ قسمت‌های یک نرم افزار. یا ممکن است به دلیل پیچیدگی اپلیکیشن شما نیاز به یک سیستم بهینه داشته باشید. در هر صورت ما راه حل مناسبی برای شما داریم.

مشاوره‌ی استراتژیک و چگونگی انتخابِ راه برای ساختِ وب‌‌سایت یا وب‌اپلیکیشن

در طی یک جلسه ما در تیم توسعه‌ی وب‌سایت شرکت «ارتباط گستر انتخاب» نیاز مشتری را بررسی کرده و با توجه به چند فاکتورِ مهمِ زمان، بودجه، حوزه‌ی کسب‌و‌کار و فاکتورهای دیگر میزان ریسک و احتمال موفقیت ایده شما را می‌سنجیم. بعد از بررسیِ ایده‌ی مشتری، پیشنهادات خود را با توجه به فاکتورهای ذکر شده و با ارائه‌ی نمونه کارها ارائه می‌دهیم. و در نهایت بعد از بررسی کامل همه جوانب، به یک استراتژی کلی برای کسب‌و‌کار شما می‌رسیم که اصلی‌ترین بخش هر محصول حساب می‌شود.

طراحی و ایده‌پردازی تجربه کاربری و رابط کاربری UI/UX

تجربه‌ی کاربری لذت‌بخشِ استفاده از هر محصول یکی از اصلی‌ترین دلایل موفقیت آن است. به عنوان مثال بیشتر ما تجربه خیلی خوبی از کار با اپلیکیشن اینستاگرام داشته‌ایم. سادگی، در دسترس بودنِ امکانات ضروری، سرعت فوق العاده و غیره. این فاکتورهای حیاتی همه در قسمت طراحی تجربه کاربری و رابط کاربری انجام می شود. از طرفی مشکلاتِ هر ایده‌ی ناب تا زمانی که آن را طراحی نکنیم مشخص نمی‌شود. در طی جلسات مختلفِ ایده‌پردازی و طراحی رابط کاربری، ما نیازهای کاربران را بررسی می‌کنیم و با توجه به نیاز کاربران طراحی کاربری را انجام می‌دهیم. به یاد داشته باشید که نیاز کاربران اصلی‌ترین سوال در طراحی رابط کاربری است. همیشه نیاز کاربران باید در اولویت قرار بگیرد.

برنامه‌نویسی فرانت اند یا برنامه‌نویسی سمت کاربر (Front-end Programming)

در برنامه‌نویسی، فرانتِ خروجی طراحی UI/UX در اختیار برنامه‌نویس سمت کاربر قرار می‌گیرد. ما در برنامه‌نویسی فرانت‌اند از محبوب‌ترین فریم ورک دنیا یعنی React استفاده می‌کنیم. React در پروژه‌های قبلی ما به خوبی امتحان خود را پس داده است. سرعت و حجم bundle در برنامه‌نویسی React بسیار برای ما مهم است. سایت‌هایی که ما طراحی می‌کنیم باید امتیاز 90 درصد سرعت هم در نسخه دسکتاپ و هم موبایل را داشته باشد. پس تا جای ممکن از کتابخانه‌های آماده و حجیم مثل Bootstrap استفاده نمی‌کنیم. حجم نهایی وب‌سایت‌های ما بسیار کم است و از بهترین استراتژی‌های رندر برای سرعت بهینه که از فاکتورهای سئو است استفاده می‌کنیم. سئوی فنیِ هر وب ‌سایت مربوط به بخش فرانت‌اِند می‌شود پس بهینه‌سازی قسمت رابط کاربری بخشی حیاتی برای رتبه خوب در گوگل است.

سئو

گوگل پلیس اینترنت است. پس اگر بخواهیم کسب‌و‌کار خود را به تمام دنیا نشان بدهیم باید از قوانین گوگل یعنی بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جستجو پیروی کنیم. البته که این قوانین در اخلاقی‌ترین و بهترین حالت ممکن طراحی شده‌اند و این قوانین به گوگل کمک می‌کند تا سایت‌های با محتوای خیلی خوب را از سایت‌های به ظاهر خوب تشخیص دهد و همیشه مرتبط‌ترین سایت را برای سوالات شما پیدا کند. سئو قسمت‌های مختلفی دارد که شامل دو بخش اصلی سئوی محتوا و سئوی فنی می‌شود. اگر بخواهیم سئو را در سه جمله تعریف کنیم اینطوری است: 1- محتوای باکیفیت 2- محتوای باکیفیت 3- سرعت و ساختار صفحات وب

محتوا

در سال 2022 که تمام دنیای اینترنت توسط ربات‌ها کنترل می‌شود تنها تمایزی که می‌توانید نسبت به بقیه رقبا ایجاد کنید، تولید محتوای با کیفیت است. محتوا یعنی همه چیز در همه جا. صحبت‌هایی که می‌کنید، محتوایی در که در شبکه‌های اجتماعی می‌بینید، بیلبوردهای سطح شهر، تئاتر و کنسرت همگی نوعی محتوا هستند که می‌توانیم آنها را به صورت دیجیتالی هم منتشر کنیم. خلاقیت با شماست. گوگل علاقه شدیدی به محتوای با کیفیت دارد. با آخرین نسخه هوش مصنوعی گوگل، حتی فکر گول زدن گوگل برای صعود به رتبه بالا را هم نکنید. محتوای با کیفیت یعنی از نوع کلام شما تا خوانایی و قابل فهم بودن جملات برای حتی یک کودک تا استفاده از عکس و ویدئو و هر چیزی که در انتقال پیام شما کمک می‌کند. بخاطر اهمیت بسیار بالای محتوا، هر وب‌سایتِ موفق دارای یک استراتژی محتوایی منسجم است. استراتژی محتوایی تعیین می‌‌کند که چه نوع محتوایی تولید کنیم و آن را در چه پلتفرم مرتبطی و به شکلی منتشر کنیم. ما در شرکت «ارتباط گستر انتخاب» در تمام مراحل تدوین و اجرای یک استراتژی محتوایی کامل، در کنار شما هستیم.

چرا ما به جای تمرکز فقط بر روی یک حوزه، از صفر تا صد تولید محصولات دیجیتال فعال هستیم؟

سرعت یک قافله به کندی سرعت ضعیف‌ترین شتر آن است. دقیقا در تولید محصولات دیجیتال کوچک‌ترین نقطه ضعفی بر روی کل فرآیند عملکرد و سوددهی محصول شما تاثیر می‌گذارد. بر اساس تجربه کاری با مشتریان مختلف در طی سالیان متوجه شدیم که یکپارچگی تولید محصول در دنیای وب بسیار مهمتر از تمرکز فقط بر روی یک نقطه خاص دارد. به دلیل رشد دائمی حوزه وب، ناهماهنگی در فازهای مختلف تولید محصول باعث ایجاد مشکلات عمده‌ای می‌شود که در نهایت سپردن کل این فرآیند به یک شرکت کار هوشمندانه‌تری است.

نمونه وب سایت‌های طراحی شده توسط ما

عضویت در خبرنامه

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به

شرکت مهندسی ارتباط گستر انتخاب

است.